Zbulohet emri tjetër që do futet në Big Brother Vip, aktorja e njohur shqiptare tashmë konkurrente për çmimin 100 mijë euro –

0
616


Më 1 tetor do të fillojë spektakli i njohur “Big Brother Vip” që do mbajë mbërthyer para ekranit gjithë shqiptarë. Bëhet me dije se aktorja Arjola Demiri do jetë konkurrente.

Mes personazheve të përfolur janë: Sheila Haxhiraj, Semi Jaupaj, Riselda Sejdija, Romeo Veshaj, Ema Andrea, Beatrix Ramosaj, Kastro Zizo, Robert Berisha. Kujtojmë se transmetimi i këtij edicioni pritet të nisë më 1 tetor. Shtëpia do të jetë me një sipërfaqe prej 1500 metra katrorë, ndërsa çmimi i madh këtë vit dhe do të jetë 100 mijë euro.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here